Dyrektorzy Programowi

Lista Dyrektorów Programowych w historii Programu Trzeciego oraz okres pełnienia funkcji redaktora naczelnego:

Okres pełnienia funkcjiDyrektor Programowy
1962 - 1963Edward Fiszer
1963 - 1967Jerzy Jesionowski
1967 - 1973Jan Mietkowski
1973 - 1980Ewa Ziegler
1980 - 13.12.1981Janusz Domagalik
01.04.1982 - 08.08.1983Andrzej Turski
1983 - 15.01.1991Wiktor Legowicz
01.02.1991 - 10.01.1992Grzegorz Miecugow
11.01.1992 - 13.12.1993Jacek Ejsmond
1994 - 1997Paweł Zegarłowicz
16.01.1998 - 20.06.2000Piotr Kaczkowski
20.06.2000 - 30.09.2001Michał Olszański
01.10.2001 - 07.07.2006Witold Laskowski
08.07.2006 - 25.02.2009Krzysztof Skowroński
25.02.2009 - 29.12.2009Magdalena Jethon
29.12.2009 - 26.05.2010Jacek Sobala
09.11.2010 - 08.01.2016Magdalena Jethon
04.02.2016 - 10.03.2016Paulina Stolarek
01.04.2016 - 17.05.2017Adam Hlebowicz
24.05.2017 - Wiktor Świetlik

Program Trzeci Polskiego Radia
ul. Myśliwiecka 3/5/7
00-977 Warszawa
tel.: +48 22 333 33 33